Prezentowane opinie pochodzą z naszego funpage'a na Facebooku oraz z portalu Twojesuknia.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami na nasz temat, które są publikowane na łódzkich forach ślubnych

Beata Nykiel


Polecam! Obsługa fachowa, poważne podejście do klienta. Pani z salonu bardzo sympatyczna, pomocna. W porównaniu do Pań "stylistek" z innych salonów - pełen profesjonalizm zarówno w zakresie podejścia do klienta jak i samego doradztwa. W Salonie Sukien Ślubnych każda przyszła Panna Młoda poczuje się wyjątkowo 

Emilia Skowrońska


Przemiła, przesympatyczna i fachowa obsługa! I oczywiście bajkowe suknie w konkurencyjnych cenach. Czego chcieć więcej?  

Dorin Grzywens


To pierwszy salon w którym mierzyłam i żaden następny nie miał tak profesjonalnej i sympatycznej obsługi. Pani Basia to anioł z fachem w ręku. Cierpliwie wysłuchała moich fantazji po czym sama zaproponowała model. Tu żaden pomyśł na przeróbkę nie jest problemem. Już nie moge sie doczekac nastepnej przymiarki. Polecam , bardzo polecam.

Emilia Matuszewska


Najlepsza obsługa, pełen profesjonalizm. Panie fantastycznie doradzają przy wyborze sukni, jak trzeba odradzają. Poprawki robione na miejscu w salonie, wiec Panie naprawdę wiedzą o czym mówią, po prostu znają się na rzeczy.

Peggy Brown


Jakbym mogła to dałabym 10 gwiazdek! Polecam, polecam, polecam!! Cudowny duet � Panie słuchają, doradzają, są zawsze uśmiechnięte, cierpliwe � Odebrałam z salonu przepiękną, wymarzoną suknię. Obiecany filmik już zamieściłam - mam nadzieję, że zrobiłam to poprawnie � Kochane kobiety, jeszcze raz bardzo, bardzo, baaardzo dziękuję za tak wspaniałą współpracę, piękną suknię i ... i za wszystko!!

Paulina Mączkowska


To był drugi salon, w którym mierzyłam suknie. Nie byłam nawet nastawiona na zakup, ale atmosfera, profesjonalizm Pani, jej nastawienie i otwartość sprawiły, że wyszłam z najpiękniejszą suknią, która sprawiła, że ze wzruszenia po prostu ryczałam. Czułam się wyjątkowo, bo nie byłam oceniana ani krytykowana, żadnych uwag ani uszczypliwości. Po prostu profesjonalizm. Przyznam, że Pani jest tak sympatyczna, że dzięki niej zmierzyłam sukienki, o których nawet bym nie pomyślała, że mogę dobrze w nich wyglądać. I właśnie z taką suknią wyszłam, zupełnie niespodziewaną. Co też bardzo ważne... ceny nie są tak szalone jak w innych salonach. Piękne sukienki i rozsądne ceny. Serdecznie polecam. Tym bardziej, że - w przeciwieństwie do innych salonów, do których od tłumów nie dało się nawet wejść!!! - atmosfera jest intymna. Bardzo się cieszę, że tam trafiłam. Bardzo dziękuję.
otwórz mapy google