F.A.Q. - czyli najczęściej zadawane pytania

FAQ

Jaki jest termin realizacji zamówienia?
Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 3 miesiące. Jednakże dla komfortu Panny Młodej proponujemy złożyć zamówienia na ok 3-6 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu.
Czy można dokonać zmiany w proponowanym wzorze sukni?
U nas gorset sukni możecie połączyć z dowolna spódnicą! Składając zamówienie, można samemu wybrać wzór koronki, linię dekoltu czy kolor. Możemy także zmienić rodzaj zapięcia (z ekspresu na sznurowanie i odwrotnie).
Czy przed spotkaniem należy podać modele sukien którymi jestem zainteresowana?
Podczas pierwszego spotkania nasze konsultantki zaproponują przymierzenie sukien w różnych stylach i pomogą w wyborze właściwej linii podkreślającej atuty figury. Jeżeli jednak ma Pani już wybraną linię sukien to warto o tym poinformować obsługę, celem przedstawienia właściwych propozycji.
Czy mamy suknie w rozmiarze plus size?
Oczywiście. Posiadamy suknie w rozmiarach 46+ i większe, które idealnie podkreślają atuty pełnej sylwetki.
Czy można liczyć na pomoc w dobraniu sukni?
W naszym salonie, pracują profesjonalnie przeszkolone konsultantki. Pomogą dobrać nie tylko wzór i linię sukni idealnie podkreślającą figurę, ale również dopasują rozmiar oraz pomogą dobrać dodatki.
Czy należy umówić się na wizytę?
Drogie Panie, nie praktykujemy zapisów na godziny. Wynika to z tego, że niektóre z Was potrzebują 40 min na wybranie tej jednej, jedynej sukni, a inne na to samo potrzebują 2 godzin. Rezerwując przymierzalnie byłybyśmy zmuszone skracać czas tym z Was, które na podjęcie decyzji potrzebują więcej czasu. Reasumując - przychodzimy kiedy chcemy
otwórz mapy google