F.A.Q.

Czyli to o co pytacie na początku

Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 3 miesiące. Jednakże dla komfortu Panny Młodej proponujemy złożyć zamówienia na ok 3-6 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu.

U nas gorset sukni możecie połączyć z dowolna spódnicą! Składając zamówienie, można samemu wybrać wzór koronki, linię dekoltu czy kolor. Możemy także zmienić rodzaj zapięcia (z ekspresu na sznurowanie i odwrotnie).

Dla Państwa wygody rekomendujemy telefoniczne umówienie spotkania w salonie. Wybór sukni zazwyczaj trwa godzinę i na tyle też rezerwujemy przymierzalnię.

Podczas pierwszego spotkania nasze konsultantki zaproponują przymierzenie sukien w różnych stylach i pomogą w wyborze właściwej linii podkreślającej atuty figury. Jeżeli jednak ma Pani już wybraną linię sukien to warto o tym poinformować obsługę, celem przedstawienia właściwych propozycji.

Oczywiście. Posiadamy suknie w rozmiarach 46+ i większe, które idealnie podkreślają atuty pełnej sylwetki.

W naszym salonie, pracują profesjonalnie przeszkolone konsultantki. Pomogą dobrać nie tylko wzór i linię sukni idealnie podkreślającą figurę, ale również dopasują rozmiar oraz pomogą dobrać dodatki.

Chwilowo nie przyjmujemy sukien do komisu. Jak tylko zwolni nam się trochę miejsca na magazynie, to wyświetlimy komunikat na stronie.

TOP